Jak zwiększyć swoje punkty kredytowe szybko

Jak zwiększyć swoje punkty kredytowe szybko

Możesz kontrolować wyniki kredytowe

Za chwilę podam kilka prostych i praktycznych sposobów zwiększenia Twoich punktów kredytowych. Zanim jednak wejdziesz w te potężne techniki napraw kredytowych, przejrzyjmy kilka faktów. Możesz być zaskoczony.

Fałszywy alarm oceny kredytowej

Istnieje wiele powodów, aby sprawdzić wyniki kredytowe; Sporadycznie monitorowanie, przygotowanie do naprawy kredytu, lub przed złożeniem wniosku o pożyczkę. Większość osób decydujących się na sprawdzenie swoich punktów kredytowych w internecie kończy się na jednym z trzech stron internetowych biura kredytowego. Trzy główne biura kredytowe to Experian, Equifax i TransUnion, a wszystkie oferują ocenę kredytową. Co dziwne, te wyniki biura kredytowego nie są tymi samymi kredytodawcami.

Zastanów się nad tym przez chwilę. Powiedzmy, że w najbliższej przyszłości będziesz ubiegać się o pożyczkę i chcesz zobaczyć, gdzie stoisz. Przejdziesz online i kup swoje oceny z Experian i wyglądają świetnie. Więc, odejdziesz, aby uzyskać pożyczkę, szczęśliwy i pewny siebie. I pożyczkodawca uruchamia swój kredyt i mówi Ci, że wyniki są zbyt niskie. W rzeczywistości pokazuje Ci swoje oceny i są zupełnie inne od wyników zakupionych w firmie Experian. Pobierz zdjęcie. Szalony, co? Co z tym? Sprawdź stronę www.oszustwo.net/lendon/.

FICO to wynik, który się liczy

Kredytodawcy wykorzystują formułę scoringową kredytową opracowaną przez Fair Isaac Corp, zwaną FICO score. Trzy największe biura kredytowe zapewniają wyniki FICO kredytodawcom, bezpośrednio lub za pośrednictwem sprzedawców kredytowych. Ale jeśli kupujesz nasze wyniki z biura kredytowego, otrzymamy coś zupełnie innego; Dostajemy zastrzeżone oceny biura kredytowego, które mogą być radykalnie różne od ocenionych przez FICO kredytodawców.

Powodem są pieniądze: Punkty kredytowe sprawiają, że miliony sprzedają te liczby, które błędnie wierzą konsumentom. To niestrawna zwodnicza sprawa i jest całkowicie nieznana. Jest tylko jedno miejsce, gdzie można uzyskać autentyczne wyniki FICO, MyFICO.com, witrynę Fair Isaac. Nikt inny nie sprzedaje prawdziwych wyników konsumentom. Wystarczająco powiedziane. Zróbmy trochę naprawy kredytu.

Zmniejszenie mocy

Niedawne modyfikacje wyników FICO kładły większy nacisk na saldo kart kredytowych. Znaczenie tego nie może być zawyżone. Zbyt wiele osób zostało niewidomych z powodu wysokich spadków ich wyników z powodu wysokich sald. Jak szalone, jak się wydaje, możesz teraz mieć nieskazitelną historię wypłat i mieć szorstki wynik kredytowy. Zgadza się, nawet pełna dekada doskonałego kredytu nie zrównoważy strasznego efektu wyczerpanej równowagi.

Karty zostanie uwzględniona przy

FICO mierzy związek pomiędzy Twoim saldem a Twoim limitem. W szczególności jest pięć punktów wyzwalania, które muszą być świadomi: 20, 40, 60, 80 i 100 procent. Im niższy, tym lepiej, a jeśli przekroczysz 100-procentowy znak, możesz spodziewać się spadku o 100 punktów w wyniku. Ouch. W każdym razie, dobrą wiadomością jest to, że kiedy zapłacisz saldo w dół, twój wynik wzrośnie. Jeśli chcesz poprawić wynik, zbierz swoje saldo pod 20-procentowym znakiem i obserwuj magię napraw kredytowych. Pokochasz to.

Autoryzowane konta użytkowników

Mama zadzwonić do jednej z jej firm z kartą kredytową i poprosić o dodanie Cię do swojego konta jako autoryzowanego użytkownika. Powinna im powiedzieć, że chce mieć kartę w nagłych wypadkach. Około 60 dni później konto zostanie wyświetlone w raporcie o kredycie, a cała historia kredytowa karty zostanie uwzględniona przy obliczaniu wyniku kredytowego. Nie musisz używać karty; W rzeczywistości można go oddać swojej mamie, kiedy ją dostaniesz.

Skonsultuj się z ekspertem ds. Napraw kredytowych

Jeśli chcesz więcej potężnych wskazówek naprawy kredytu, które mogą naprawdę pompować swoje wyniki podnieść telefon i zadzwonić do profesjonalistów. Specjalista ds. Napraw kredytowych ocenia trzy raporty kredytowe i dostosuje plan dla Ciebie. Optymalizacja punktów kredytowych może płacić niesamowite dywidendy i jest warta każdego wysiłku wkładasz w to zrobić dobrze.