Naprawa kredytowa Czy to sam czy nie?

Naprawa kredytowa Czy to sam czy nie?

Biorąc pod uwagę naprawę kredytu

Naprawa kredytu jest w wielu umysłach w dzisiejszych czasach. Pożyczkodawcy wszędzie zaciążyli swoje wytyczne dotyczące pożyczek. Znaczna liczba osób, które nie miały problemu z uzyskaniem finansowania nawet rok temu, odkrywają, że obecnie nie istnieją żadne opcje. Coraz więcej osób zwraca się do naprawy kredytu, aby zoptymalizować wyniki kredytowe. Jeśli rozważasz rozpoczęcie naprawy kredytu, możesz się zastanawiać, czy powinieneś spróbować samodzielnie, czy też zatrudnić usługę naprawy kredytu, aby zarządzać procesem. Warto rozważyć.

Zmierz złożoność

Może być wielka satysfakcja z podejmowania zadania i jego zakończenia z powodzeniem. Wielu ludzi wolało naprawy własnego samochodu niż wynająć mechanika. Zrób to samo Masz wszędzie możliwości i od prostych zadań, takich jak przygotowanie własnej kolacji do bardziej złożonych miejsc pracy, takich jak budowanie własnego domu. Ile chcesz podjąć? Ile masz czasu? Czy jesteś do pracy? Niezależnie od projektu, należy rozważyć złożoność przed podjęciem decyzji. Więcej informacji można znaleźć w link www.oszustwo.net/filarum/.

To może być zrobione

Zrób to samo naprawa kredytu jest łatwa do opanowania, ale może to być bardziej skomplikowane niż myślisz. Biorąc pod uwagę olbrzymie znaczenie twojego kredytu, musisz samemu sprawdzić drogę przed rozpoczęciem podróży. Nie chcesz znaleźć się w połowie drogi do celu i nie możesz kontynuować. Weźmy kilka minut i sprawdź mapę drogową naprawy kredytu.

Być przygotowanym

Pierwszym celem naprawy kredytu jest udostępnienie raportów kredytowych jako bezbłędnych. Sprzątanie raportu kredytowego jest unikalnym zadaniem i wymaga zrozumienia języka biur kredytowych i organu prawa, który nimi rządzi. Bez odpowiedniej wiedzy wysiłki nie powiedzą się. To nie jest przeszkoda dla sukcesu naprawy kredytu, ale podobnie jak wiele innych robót zrób to sam, musisz zacząć trochę wysiłku, zanim zaczniesz.

Więcej niż na pierwszy rzut oka

Wielu ludzi popełnia błąd, myśląc, że naprawa kredytu jest tak prosta, jak szukanie nieznanych informacji i zwraca się do biura przestępczego o naprawienie. W rzeczywistości większość zgłoszeń błędów kredytowych wygląda zupełnie inaczej, ale nadal nie powinna być obecna w raporcie kredytowym w świetle prawa. Spójrzmy na przykład na łańcuch zdarzeń, które wystąpią, gdy konsument nie spelnia karty kredytowej.

Badanie przypadku napraw kredytowych

Jeśli miałbyś zaprzestać płatności kartą kredytową, która byłaby domyślnie niedozwolona w dniu pominięcia pierwszej zaplanowanej płatności. Zwykle wierzyciel zwróci rachunek do kolektora, jak tylko 180 dni za nim, a dla celów księgowych odpisać zły dług. Odbiorca, po spełnieniu obowiązku powiadomienia o prawach, zgłosi zadłużenie do biur kredytowych, tworząc w swoim raporcie nowe obraźliwe konto. Jeśli kolektor nie zbierze, prawdopodobnie sprzedają konto innym kolektorom, którzy powtórzy proces jeszcze raz, i tak dalej. Wszystkie te zdarzenia opierają się na oryginalnym legalnym braku płatności, ale czy jest prawdopodobne, że wystąpiły serie poważnych błędów w raportowaniu. Wszystko, co można wyczyścić z odrobiną wiedzy z naprawy kredytu. Spójrzmy.

Zagadnienia Add Up

Jeśli miałbyś zbadać raport kredytowy po wystąpieniu powyższych zdarzeń, w raporcie prawdopodobnie zobaczysz trzy obraźliwe elementy. Pierwszy byłby pierwotnym wierzycielem zgłaszającym nieprawidłowość wraz z przeszłym należnym saldem, drugi byłby pierwotnym kolekcjonerem, wciąż zgłaszającym swoją kolekcję, a trzeci byłby nowym kolekcjonerem zgłaszającym to samo konto ponownie. Dwa z tych obraźliwych elementów są błędne.

Ukryte możliwości napraw kredytowych

Nadszedł czas na naprawę kredytu. Kiedy wierzyciel sprzeda konto niewypłacone kolektorowi, nie powinni już zgłaszać przeszłego salda. Może to zostać usunięte przy niewielkim nakładzie na naprawy kredytu. I kolekcjoner, który nie ma już długu, powinien wycofać raport z raportu kredytowego w ogóle. Ditto na usunięcie. Wyeliminowanie tych dwóch błędów może mieć dramatyczny wpływ na wynik kredytowy.

Dokonaj swojego wyboru

Chodzi o to, że te typy błędów są wyraźnie generowane z prawdziwych wydarzeń, a zatem będą znane, ale nie mają właściwej działalności na sprawozdanie kredytowe. Naprawa kredytu jest bardzo zorientowana na szczegóły i musi być wykonana w sposób poinformowany i pacjenta. Jeśli zamierzasz samodzielnie wykonać próbę, zrób sobie trochę czasu. W przeciwnym razie można rozważyć zatrudnienie specjalisty ds. Napraw kredytowych w celu zarządzania tym pracą w Twoim imieniu. Pomyśl starannie i rozsądnie. Możesz się udać. Powodzenia!